ENG | RUS | EST   Avaleht > OMAtsirkus > pidu OMAtsirkuses

pidu OMAtsirkuses

Helista või kirjuta OMAtsirkuse kontorisse, lepi sobilik peo kuupäev kokku! Seejärel pane kirja kõik oma soovid pidu@omatsirkus.ee ja oota broneeringu kinnitust. Mis tahes peoruumide üürimisega kaasnevate lisateenuste kinnitamine toimub e-maili teel.


Sünnipäev OMAtsirkuses

Sünnipäevapidu OMAtsirkuses - Kopli 25, 2. korrus

Tsirkusesünnipäev on üks äraütlemata tore pidu lastele. Tsirkusesaalis on eakohast ja lõbusat tegemist nii 4-5aastastel kui 12-13aastastel kui ka päris suurtel poistel ja tüdrukutel. Kõikidele sünnipäevadele on oodatud kaasa lööma ka lapsevanemad.
 
Pakume tsirkusesaali kasutust 2h koos tsirkusetreeneriga, kes õpetab erinevaid tsirkusežanreid.
 
Sünnipäevapidu suures või väikeses saalis sisaldab sünnipäevasaali, kutseid, mängude korraldamist ning treeneri juhendamisel tsirkusetrikkide õppimist.HINNAKIRI

Prindi sünnipäeva kutse siit
Sünnipäevapeost vaata pilte siit
Vaata videot siit


LISAKS
 

1. Žongleerimispallide meisterdamine.

2. Tsirkuseetendus 10-15 minutit. Programmi paneme kokku meie. Tsirkuseetendust on võimalik tellida vaid suure saali peole.

3. Filmime teie laste sünnipäevapidu ja teeme sellest meeldejääva video. Meie poolt professionaalne teostus (video, intervjuud ja montaaž) ja näitlejad teie poolt. (Miks mitte ka emad, isad ja vanavanemad) Teid filmivad Kanal2 professionaalsed videomeistrid telereporteri Eda-Liis Kannu juhendamisel. Soovi korral võtke otse teenusepakkujaga ühendust: Rohkem infot leiad siit.Helista või kirjuta OMAtsirkuse kontorisse, lepi sobilik peo kuupäev kokku! Seejärel pane kirja kõik oma soovid
pidu@omatsirkus.ee ja oota broneeringu kinnitust. Mis tahes peoruumide üürimisega kaasnevate lisateenuste kinnitamine toimub e-maili teel.
 

Rohkem infot
Eila Poom
+372 523 7030
pidu@omatsirkus.ee 

© 2017 MTÜ Eksperimentaalse Liikumise Keskus