ENG | RUS | EST   Avaleht > Eksperimentaalse Liikumise Keskus > telli pidu omatsirkuses

telli pidu omatsirkuses

Helista või kirjuta OMAtsirkuse kontorisse, lepi sobilik peo kuupäev kokku! Seejärel pane kirja kõik oma soovid pidu@omatsirkus.ee ja oota broneeringu kinnitust. Mis tahes peoruumide üürimisega kaasnevate lisateenuste kinnitamine toimub e-maili teel.

Sünnipäevapidu OMAtsirkuses - Kopli 25, 2. korrus


Tsirkusesünnipäev on üks äraütlemata tore pidu lastele. Tsirkusesaalis on eakohast ja lõbusat tegemist nii 4-5aastastel kui 12-13aastastel kui ka päris suurtel poistel ja tüdrukutel. Kõikidele sünnipäevadele on oodatud kaasa lööma ka lapsevanemad.
 
Pakume tsirkusesaali kasutust 2h koos tsirkusetreeneriga, kes õpetab erinevaid tsirkusežanreid.
 


Prindi sünnipäeva kutse siit
Sünnipäevapeost vaata pilte siit
Vaata videot siit


HINNAD

Kuni 29 külalist (1-3 treenerit) hind 325€
30 - 40 külalist (3-4 treenerit) hind 375€
Lisa 30 minutit: 65€

Kui soovite 2,5 - 3 tunnist pidu, soovitame lisaks võtta tsirkuseetenduse või žongleerimispallide meisterdamise.


Lisaks saab tellida:


1. Žongleerimispallide meisterdamine - 45€
Meisterdame lastega koos žongleerimisepallid, et need pärast koju kaasa võtta ja kodus trikke edasi harjutada. Meisterdamise töötoa hinnas sees on juba kõik materjalid ja juhendaja tasu.

2. Tsirkuseetendus 10-15 minutit - 135€
Programmi paneme kokku meie. 

3. Filmime teie laste sünnipäevapidu ja teeme sellest meeldejääva video. Meie poolt professionaalne teostus (video, intervjuud ja montaaž) ja näitlejad teie poolt. (Miks mitte ka emad, isad ja vanavanemad) Teid filmivad Kanal2 professionaalsed videomeistrid telereporteri Eda-Liis Kannu juhendamisel. Soovi korral võtke otse teenusepakkujaga ühendust.

 

Maksmistingimused

1. Koos broneeringu kinnituse saamisega e-mailile saadetakse teile ka ettemaksu arve (summale 150€). Ettemaksu tähtajaks mittemaksmisel broneering tühistatakse.

NÄIDE:
Saaja: AkroKoda OÜ
Arveldusarve: Swedbank EE812200221058279976
Selgitus: 21. veebruar kell 13.00 - 15.00, Kai Kullerkupp

2. Ülejäänud osa palume tasuda kohapeal sularahas.

3. Juhul kui Te soovite broneeringut tühistada vähem kui 2 nädalat enne ürituse toimumist, siis ettemaksu Teile ei tagastata. Samas pakume vabade aegade olemasolul asendusaega. Asendusaeg tuleb ära kasutada kahe kuu jooksul alates ärajäänud ürituse kuupäevast. Hilisemaid pretensioone ei rahuldata.

4. Kohapeal on võimalik tasuda AINULT SULARAHAS, kaardimakseid ei ole võimalik teostada.


PS! Hinnad kehtivad eraklientidele. Firmadele küsi hinnapakkumist (etendused, jõulupidu koos etenduse ja jõuluvanaga, akrobaatika ja tsirkuse töötoad, artistid ja akrobaadid firmapeole jm) pidu@omatsirkus.ee

 

Rohkem infot
Eila Poom
+372 523 7030
pidu@omatsirkus.ee 


© 2018 MTÜ Eksperimentaalse Liikumise Keskus