ENG | RUS | EST   Avaleht > Eksperimentaalse Liikumise Keskus > UUDISED

UUDISED

Õige otsus tekib valede otsuste läbi kerimisest peas

/uploads/85/61/85613af405658aaa145a059d3f37b03c/thumb-sasha.jpg
Sasha Pepeljajev rääkis, kuidas kulges töö tsirkuses.

Uus rühm Viimsis

/uploads/bf/30/bf30f4d44ca3b13b4bea918ac7c78ab5/thumb-uusruhm.png
Oktoobrist avame Viimsis uue trennirühma 6-9 aastastele!

Treeningud hakkavad toimuma kolmapäeviti kell 18.30-19.30 ja reedeti kell 18.00-19.00 Viimsi Kooli spordikompleksis, akrobaatika saalis.

Registreerimine on avatud! Kirjuta meile aadressil info@omatsirkus.ee

Töökuulutus

/uploads/a7/b1/a7b154257ba1565ddb1cdbb36aeadcc0/thumb-19665163_1656745877678128_3983730270827422907_n.jpg
Pakume praktikavõimalust abitreenerile Viimsis ja OMAsaalis (Kopli 25) akrobaatika treeningutel lastele ja noortele (vaata treeningut tutvustavat videot SIIT).

Pakume kohapeal väljaõpet, koolitusi ning võimalust osaleda tasuta tsirkuse ja akrobaatika täiskasvanute treeningutel OMAsaalis.

Huvi korral võta ühendust meie peatreener Heidi Kannuga: heidi@omatsirkus.ee

Open Tallinn 2017

29. - 30. septembril toimusid OMAsaalis Open Talllinn 2017 nime kandvad Tallinna lahtised meistrivõistlused sportakrobaatikas.
Võistlustel osalesid sportakrobaatika võistkonnad Akrobaatika Koolist ja Võimlemisklubist Piruett. Kahjuks Audentese sportlased haigestumise tõttu võistlusplatsile ei astunud.
Võitjad vanuseklasside ja kategooriate kaupa on:

Juuniorklass
1.Paaride arvestuses
Võitja: Helga Ehrenbusch, Anette Kampus / Akrobaatika Kool (EST) TALLINNA MEISTER

Noorte klass
1. Tütarlaste paaride arvestuses
Võitja: Romiina Kalle, Rochelle Lins / Akrobaatika Kool (EST) TALLINNA MEISTER
2. Kolmikute arvestuses
Võitja: Greete Ujuk, Nella Kivirüüt, Krõõt Arna / Akrobaatika Kool (EST) TALLINNA MEISTER

Palju õnne võitjatele!


Open Tallinn 2017 protokoll


Vaata pilte Facebookist (autor: Margus Terasmees)

Acro Cup Albershausen 2017

Akrobaatika Kooli noored osalesid aprillikuus rahvusvahelistel sportakrobaatika võistlustel Saksamaal, Albershausenis. Võistlustel osales 9 riiki ja ligi 400 sportlast. Akrobaatika Kooli noored võistlesid noorte klassis naiste paaride arvestuses ning juuniorklassis (AGE 11-16) naiste paaride ja segapaaride arvestuses. Finaali pääses tervelt 4 Akrobaatika Kooli noorteklassi paari ja 1 juuniorklassi segapaar.

Tulemused:

YOUTH naiste paarid
Helery Kuld ja Kirke Arukaevu - lõppskoor 21,850 - 3. koht
Mona Laanaru ja Elisabeth Kuulman - lõppskoor 21,550 - 4. koht
Grete Mets ja Sofia Viikant - lõppskoor 21,150 - 5. koht
Johanna Paatsi ja Heidi Murel - lõppskoor 20,800 - 6. koht
Brita Melinde Ploom ja Triinu Jõgi - lõppskoor 18,450 - 8. koht


YOUTH naiste paarid FINAAL
Grete Mets ja Sofia Viikant - lõppskoor 42,750 - 3. koht
Mona Laanaru ja Elisabeth Kuulman - lõppskoor 42,150 - 
4. koht
Johanna Paatsi ja Heidi Murel - lõppskoor 41,850 - 5. koht
Helery Kuld ja Kirke Arukaevu - lõppskoor 41,600 - 6. koht


AGE 11-16 naiste paarid (tasakaalukava)

Sirelin Mihkelson ja Teena Haabmets - lõppskoor 23,650 - 19. koht
Annabel Tomingas ja Caroline Kruberg - lõppskoor 21,700 - 23. koht
Anette Kampus ja Helga Ehrenbusch - lõppskoor 20,750 - 27. koht


AGE 11-16 naiste paarid (tempokava)

Sirelin Mihkelson ja Teena Haabmets - lõppskoor 23,400 - 12. koht
Anette Kampus ja Helga Ehrenbusch - lõppskoor 22,900 - 13. koht
Annabel Tomingas ja Caroline Kruberg - lõppskoor 20,250 - 21. koht


AGE 11-16 segapaarid (tasakaalukava)
Matthias Kann ja Eva Kutman - lõppskoor 22,250 - 4. koht

AGE 11-16 segapaarid (tempokava)
Matthias Kann ja Eva Kutman - lõppskoor 22,100 - 4. koht

AGE 11-16 segapaarid FINAAL
Matthias Kann ja Eva Kutman - lõppskoor 65,800 - 4. koht




Rahvusvahelised kohtunikud

/uploads/05/be/05be0334f21b33e07907b70a137ad18c/thumb-16473548_1474188809267170_294463640031487934_n.jpg
Heidi Kann, Heleri Tinno ja Kädi Metsoja osalesid rahvusvaheliste kohtunike koolitusel "International Judges' Course in Acrobatic Gymnastics" Suurbritannias ja läbisid edukalt eksamid teenides nii 4 kategooria kohtuniku taseme.

Vaata siit Eesti sportakrobaatika rahvuslikke ja rahvusvahelisi kohtunikke:

Rahvuslikud sportakrobaatika kohtunikud
Rahvusvahelised sportakrobaatika kohtunikud

Open Tallinn 2016 tulemused

18.-19. novembril toimusid Tallinnas, Kultuurikatlas Tallinna lahtised meistrivõistlused sportakrobaatikas "Open Talllinn 2016".

Meistrid selgusid kokku kahes klassis ja kuues kategoorias, lisaks selgusid Tallinna meistrid.
Võitjad klasside ja kategooriate kaupa on:

Juunior klass

1. Naiste paarid
võitja: Polina Richter, Eva Kutman / Akrobaatika Kool (EST), Tallinna meister
2. Segapaarid
võitja: Mariya Iliina, Nikita Kulinich / Kaliningrad (RUS)
3. Naiste kolmikud
võitja: Lucy Wagner, Nelly Lück, Stefanie Urbach / MTV 1860 Erfurt (GER)


Noorte klass

4. Naiste paarid
võitja: Helery Kuld, Kirke Arukaevu / Akrobaatika Kool (EST) Tallinna meister
5. Segapaarid
võitja: Matthias Kann, Laura Mikenberg / Akrobaatika Kool (EST) Tallinna meister
6. Naiste kolmikud
võitja: Nora Amirlatifi, Venla Väliharju, Vilma Laine / Tampere Vaimistelijat (FIN)



Veel pilte Facebookis (Autor: Margus Terasmees)
Veel pilte Googles (Autor: Alissa Šnaider)


Võistlustel Osalesid sportakrobaatika võistkonnad Soomes, Venemaalt, Poolast, Leedust, Saksamaalt ja Eestist. Võistlused toimusid vastavalt FIG (Federation International Gymnastic ehk Rahvusvaheline Võimlemise Föderatsioon) võistlusmäärustele ja Eestis kehtivatele sportakrobaatika töörühma poolt kinnitatud nõuetele.

5. novembril Open Tallinn 2016 individuaalkavade arvestuses pälvisid Tallinna Meister 2016 tiitli Noorte klassis: Martin Saaron - VK Piruett, Brita Melinde Ploom - Akrobaatika Kool; Juuniorklassis: Helery Kuld - Akrobaatika Kool; Seeniorklassis: Anton Osvald Kuusk - Akrobaatika Kool, Annabel Tomingas - Akrobaatika Kool.

Artikkel ERR'is


Korraldaja ja kontakt:
Heidi Kann
Akrobaatika Kool
heidi@omatsirkus.ee
www.omatsirkus.ee

 

Võistlustel Hiinas 2016

/uploads/c6/92/c692d06171ecb7b613ac67193a80e0c7/thumb-IMG_8975.JPG
17. - 27. märtsil käisime tublide Akrobaatika Kooli sportlastega Hiinas, Putian Citys, sportakrobaatika võistlustel: 9th Acrobatic Gymnastics World Age Group Competition 2016. Võistlustules suudeti seljatada kaks riiki: Jaapan ja Hong Kong. 
 
Akrobaatika Kooli esindasid Polina ja Eva ning Helga ja Anette.

Vaata pilte võistlustest Hiinas

Tööpakkumine akrobaatika abitreenerile

Pakume tööd abitreenerina:
 
* täiskasvanute treeningutel
(vaata treeningut tutvustavat videot SIIT)
 
* laste võistlusspordi treeningutel
(vaata kuidas sportlased osalevad võistlustel SIIT)
 
* tsirkuse ja akrobaatika treeningutel lastele ja noortele
(vaata treeningut tutvustavat videot SIIT)
 
Abitreenerile pakume kohapeal väljaõpet, koolitusi ning võimalust osaleda tasuta tsirkuse ja akrobaatika täiskasvanute treeningutel.

 
Huvi korral võta ühendust meie peatreeneriga: heidi@omatsirkus.ee (Heidi Kann)


Võistlustel Portugalis 2016

/uploads/5a/8d/5a8d8d298497c4941223e835fe512f05/thumb-IMG_1556.JPG
Akrobaatika Kooli 14 tublit akrobaati osalesid 2. - 6. märts 2016 Portugalis toimunud rahvusvahelistel akrobaatika võistlustel 10th Maia International Acro Cup.
Võistlused toimusid vastavalt FIG võistlusmäärustele ja -reeglitele. Võisteldi järgnevates kategooriates: Noored, AGE Group (9-16), AGE Group (10-18), Juuniorid ja Seeniorid. 
Üle kogu maailma kogunes võistkondi Portugalist, Maltast, Saksamaalt, Prantsusmaalt, Inglismaalt, Hispaaniast, Belgiast, Iirimaalt, Iisrael, Šveitsist, Austriast, Kanadast, Itaaliast, Brasiiliast, Mosambiigist ja Ungarist.
Akrobaatika Kooli noored võistlesid Noorte ja AGE Group (9-16) kavadega.
Akrobaatika Kooli lastest saavutasid kõige parema tulemuse Noorte grupi Naiste paarides Teena Haabmets ja Sirelin Mihkelson, kes said 41-st võistlenud võistkonnast 28-nda koha. Samas kategoorias järgnesid neile vahetult Lisette Erm ja Romiina Kalle, Caroline Kruberg ja Helery Kuld, Klaara Polli ja Mona Laanaru, Grete Mets ja Sofia Viikant ning Grete Kolk ja Lisette Neem.

AGE Groupis (9-16) saavutasid 31-st võistelnud meeskonnast 28-nda koha Anette Kampus ja Helga Ehrenbusch.
Kõige rohkem auhinnalisi kohti saavutasid Portugali, Belgia, Hispaania ja Saksamaa meeskonnad.

Noorte EM sportakrobaatikas 2015

/uploads/2d/3f/2d3f6a9c081ef48b9f6641b91c694f32/thumb-12063690_1095337713818950_1415245758178653987_n.jpg /uploads/2d/3f/2d3f6a9c081ef48b9f6641b91c694f32/thumb-12036424_1094924360526952_4304748501242124634_n.jpg
8th European Age Group Competition in Acrobatic Gymnastics 2015 in Riesa, Germany

25.-27.09.2015 Saksamaal, Riesas korraldatud Euroopa Meistrivõistlustel esindasid Eestit Akrobaatika Kooli paar Eva Kutman ja Polina Richter.

Sportlased said lisaks headele tulemustele kuhjaga rahvusvaheliste võistluste- ja konkurentsi kogemust. Esimesel võistluspäeval tasakaalu kavaga õnnestus võistlejatel Soome võistluspaarist ette rebida soorituse hindega 7,1. Tempokavaga edastasid Eva ja Polina Soomet, Itaaliat ja Hollandit soorituse hindega 7,9. Treener Heidi Kann on tulemustega rahul ning usub, et arenguruumi on veel palju, kuid Eestil on kindlasti potensiaali järgmistel aastatel veelgi kõrgemate punktide järgi jahtida.

 

Women's Pair (WP) 11-16
1. Rita FERREIRA & Joana MOREIRA (POR) 55.900
2. Olivia PROCTOR & Jessica GLEDHILL (GBR) 55.350
3. Yasmina ISHANKULOVA & Anna ITCENKO (RUS) 54.800

...23. Eva KUTMAN & Polina RICHTER (EST) 47.950

Kõik tulemused

Sportakrobaatika võistlused Torinos 2015

/uploads/7e/ee/7eeed4db28e77552a02d11e64d61d717/thumb-torino.jpg
Turin Acro Cup 2015
 
2.-5.07.2015 Itaalias, Torinos sportarkobaatika rahvusvahelistel võistlustel Turin Acro Cup 2015 esindasid Eestit Kreete Tarmo ja Helery Kuld saavutates Noorteklassi kvalifikatsioonivoorus kaheksanda koha!
 

Võistlused Tamperes 2015

/uploads/e7/72/e77281f2c49ee8e6b94f17d75dd0dc50/thumb-vistlused-tamperes.jpg
Sportakrobaatika võistlused Tamperes 

6.-7.06.2015 Soomes, Tamperes korraldatud Sportakrobaatika võistlustel esindasid Eestit Grade 3 võistlusklassis Grete Mets ja Sofia Viikant, Mona Laanaru ja Ellinor Orgusaar, Laura Sofie Tohver ja Divia Thakur, Kadri Keiu Ilves ja Lisette Erm. AGE võistlusklassis esindasid Eestit Kreete Tarmo ja Helery Kuld, Helga Ehrenbusch ja Anette Kampus, Polina Richter ja Eva Kutman.

Kõik sportlased näitasid üles head sooritust ning kogusid rahvusvaheliste võistluste kogemust. Kreete Tarmo ja Helery Kuld saavutasid oma vanuse- ja võistlusklassis esimese koha!



Sportakrobaatika võistlused Torinos 2014

/uploads/9f/95/9f9509e430b32c76599589234d3a9920/thumb-AKRO-itaalia.jpg /uploads/9f/95/9f9509e430b32c76599589234d3a9920/thumb-Screen-Shot-2014-07-22-at-10.41.36-AM.png Käisime Itaalias rahvusvahelistel võistlustel - Turin Acro Cup 2014

Peale tervet päeva Tallinna lennujaamas ootamist jõudsime ööseks Itaaliasse.

Meil on hea meel teatada et Kreete ja Helery saavutasid noorte vanuses kuuenda ning Annabel ja Triinu kümnenda koha.

Kiitus tublidele võistlejatele!

 

© 2018 MTÜ Eksperimentaalse Liikumise Keskus