ENG | RUS | EST   Avaleht > Akrobaatika Kool > treeningud täiskasvanutele
transbg

treeningud täiskasvanutele

Treeningud täiskasvanutele toimuvad OMAsaalis, Kopli 25. Saal asub endise Standardi mööblitehase peahoone teisel korrusel. Hoone juures on suur tasuta parkimisala.
OMAtsirkus pakub treeninguid nii algajatele kui edasijõudnutele. Ootame täiesti tavalisi ja toredaid inimesi.

Treeningutega alustame 2. septembril!

TUNNIPLAAN

HINNAKIRI

TUTVUSTAV VIDEO

SISEKORRAEESKIRJAD


2020 suvelaager täiskasvanuteleKui soovid meiega liituda, kirjuta meile: info@omatsirkus.ee

Kõige värskemad uudised Facebooki grupis: ANTIIK (OMAtsirkus)

täiskasvanute treeningute tutvustus

Akrobaatilised hüpped - õpime rondaate, saltosid, fläkke ja teisi dünaamilisi elemente kasutades põrkavat platsi, trampetti, maandumismatte ja treeningkuubikuid.  

Üldfüüsiline treening - keharaskusega ning vabade raskustega treening. Õpime erinevate harjutuste tehnikaid. Õpime valdama oma enda keharaskust.

Õhuakrobaatika (kangas) - õpime trikke õhus kangastel. 

Akrobaatika algajatele - trenn ei ole siiani kordagi samasugune olnud, trenni sisu kujuneb sõltuvalt osalejate tasemest. Proovime erinevaid akrobaatilisi elemente ja natuke saab tugevamaks ka. Tihti teeme muusikaga soojendust ning arendame ka koordinatsiooni ja rütmitunnetust. 

Kätelseisu treening - teeme kätelseise. Kui ära väsime, teeme jõudu ja vastupidi. Natuke venitame ja teeme nalja ka. Oled sa algaja või edasijõudnu, kerge see nagunii ei ole. Aga kes ei riski, see kommi ei söö! 

Põnnide loovliikumine - Treening on mõeldud väikestest käputajatest kuni kahe aastaste ringi sibavate põnnideni. Loovliikumine pakub elamusi nii lapsele kui ka vanemale. See on hea võimalus arendada lapses juba varakult loovust ja armastust liikumise vastu. Et treeningus lapsi kaasa haarata, seotakse neid huvitav maailm kavalalt liikumisega. 

 

© 2020 MTÜ Eksperimentaalse Liikumise Keskus