ENG | RUS | EST   Avaleht > Akrobaatika Kool > treeningud seenioritele
transbg

treeningud seenioritele

Seenioride võimlemine on mõeldud neile, kes hoolimata vanusest kavatsevad elada mugava ja pika elu, võimalikult väheste kehaliste piinadega ja oma vastutusega oma tervise ees. Üle 60-aastased.

Miks seeniorid?
Võimlemisega saab end pikema elu jooksul heas vormis hoida. Liigesed vajavad me karmis jahedas kliimas oskuslikku soojendamist. Lihased vajavad keskealistelgi mõistlikku venitamist ja rahulikku toonuse treenimist. Kui „luud ei valuta" on keha justkui pehmem ja kergem. Elu on sellevõrra rõõmsam, vingumist vähem ning lähikondlased rahul. Eriti hea on tervisevõimlemisega tegeleda teistega omasugustega koos. Grupi toetus kulub alati ära.

Miks mina?

Tunnen märgatavat vahet oma äsja võimeldud keha ja meeleolude vahel. Vanus on vastav, tundlikkus on arenenud. Sestap jagaksin oma teadmisi ka teiste seenioridega.

Mida teeme?

Soojendavad harjutused nii liigestele kui kogu kehale ja meelele on pärit Tiibeti yantrajooga liinist, õigemini selle jooga rikkalikust ettevalmistavast osast. Tiibet on jahe kant, kus oma liigeseid heas töökorras hoitakse, tasa ja targu, kõrge eani. See sobib meilegi.

Grupi liikumistegevused on pärit tantsu-ja liikumisteraapiast. Need sulatavad tasapisi iga omaettehoidva osaleja ja lubavad pulbitseva energiaga tegelastel end parajalt väljendada. Tervislikkus, mis paindlikkuse, tasakaalu ja mõnusa lihastoonuse näol siis ilmneb, on kingituseks pealekauba.


Treener Anu Vask


Info ja regsitreerimine: info@omatsirkus.ee / tel. 5152159


HINNAD


Kuutasu 30€

Kui tuled koos sõbraga/kaaslasega, on kuutasu kahepeale 50€

5xkaart 50€
© 2020 MTÜ Eksperimentaalse Liikumise Keskus