ENG | RUS | EST   Avaleht > Akrobaatika Kool > treeningud lastele > treeningud omasaalis
transbg

treeningud omasaalis

TÄHELEPANU! UUTE KUI KA PRAEGUSTE ÕPILASTE VANEMATELE!
Uuel hooajal asume kasutama Vemi.ee keskkonda treeningute eest tasumise hõlbustamiseks. Saadame Teile augusti teises pooles juhised, kuidas seal kasutajaks registreeruda. See käib kõikide rühmade kohta välja arvatud Vanem+laps, Põnnid ja Antiik.


Põnnide loovliikumine (kuni 2a koos vanemaga)

LOE LISA

Neljapäev 11.00-11.45 (1-2aastased kõndivad põnnid)

 

Vanem+laps (2,5-5 aastased koos vanemaga)

Pühapäev 10.30-11.30 akrobaatika ja tsirkus

 

Vesinik (4-5 aastased) - VABU KOHTI EI OLE

Neljapäev 17.30-18.30 akrobaatika

 

Seleen (6-11 aastased) 

Pühapäev 12.00-13.30 tsirkus

 

Aurum (5-7 aastased) - VABU KOHTI EI OLE

Esmaspäev 18.30-20.00 akrobaatika+tsirkus

Neljapäev 18.15-19.45 akrobaatika

 

Plii (6-9a varasema treeningkogemusega)

Teisipäev 18.30-19.00 klassika

Teisipäev 19.00-20.00 akrobaatika

Neljapäev 18.30-20.00 akrobaatika

 

Nikkel (7-10 aastased) - VABU KOHTI EI OLE

Teisipäev 15.30-17.00 tsirkus+ akrobaatika

Neljapäev 15.00-16.00 loovliikumine

Neljapäev 16.00-17.00 hüpped+ akrobaatika

 

Heelium (10-14 aastased)

Teisipäev 17.00-18.30 tsirkus+akrobaatika

Neljapäev 16.00-17.00 loovliikumine

Neljapäev 17.00-18.00 hüpped+ akrobaatika

 

Hapnik (12-18 aastased) 

Pühapäev 13.30-15.30 tsirkus


Tsirkoonium (vana Indium + Tuulium) (11-16 aastased) VABU KOHTI EI OLE

Kolmapäev 17.30-19.30 hüpped

Reede 17.00-19.30 akrobaatika ja SKEV

Pühapäev 12.00-13.30 tsirkus kuni 12a

Pühapäev 13.30-15.30 tsirkus 12a ja vanemad

 

OMAtsirkuse rühm (15-aastased ja vanemad)

Esmaspäev
17.30-18.30 
hüpped
18.30-20.00 eriala

Teisipäev
19.00-20.00 SKEV

20.00-21.00 kätelseisud


Kolmapäev

19.30-20.30 klassika

Neljapäev

18.00-19.00 eriala
19.00-20.00 Raho tants -alates märtsist

Pühapäev
13.30-15.30 loovtöö

16.00-17.00 tants
17.00 - 19.00 eriala


 

SPORTAKROBAATIKA VÕISTLUSRÜHMAD

 

Volfram (vana Roodium + Kaalium) - MINI JA LASTEKLASS

Esmaspäev 15.00-16.30 hüpped

Kolmapäev 15.30-17.30 akrobaatika


Reede
15.00-16.00 akrobaatika - alumised

16.00-17.00 klassika - alumised

 

15.00-16.00 klassika - ülemised

16.00-17.00 akrobaatika - ülemised


Pühapäev 
12.00-13.30 tsirkus kuni 12a 
13.30-15.30 tsirkus 12a ja vanemad ja kõik poisid

 

Kroom (vana Neoon + Kloor) - LASTE 8-15 JA NOORTEKLASS

Esmaspäev

15.30 16.30 ülemiste klassika

16.30-17.30 ülemiste hüpped

16.30-17.30 alumiste klassika

17.30-18.30 alumiste hüpped

Kolmapäev

17.00-18.00 spetsiaalkehaline ettevalmistus

18.00-19.30 akrobaatika

Reede

17.00-19.30 akrobaatika

Pühapäev

12.00-13.30 tsirkus kuni 12a 

13.30-15.30 tsirkus 12a ja vanemad 

 

Alumiinium - NOORTE JA JUUNIORKLASS

Esmaspäev

16.30-17.30 ülemiste hüpped

17.30-19.00 ülemiste klassika ja venitus

17.30-18.30 alumiste hüpped
18.30-20.00 alumiste SKEV 

Teisipäev

16.00-19.00 akrobaatika
19.00 - 20.00 alumiste tants (alates märtsist)

Kolmapäev
17.30-19.30 akrobaatika alumised ja ülemised koos
19.30-20.30 alumiste klassika


Neljapäev

16.00-19.00 akrobaatika

Pühapäev

13.30 – 15.30 tsirkus 
16.00 – 17.00 tants
17.00 – 19.00 akrobaatika – ainult juuniorklassi (11-16 ja 12-18) sportlased
 

Rohkem infot
Merli Igatt
+372 523 7030
info@omatsirkus.ee

© 2021 MTÜ Eksperimentaalse Liikumise Keskus