ENG | RUS | EST   Avaleht > Akrobaatika Kool > treeningud lastele
transbg

treeningud omasaalis

Treeningud koos vanemaga


PÕNNIDE LOOVLIIKUMINE

Rühma treener: Anu Vask

TREENINGUTELE VAJALIK EELREGISTREERIMINE VÄHEMALT 1 PÄEV VAREM
Alla aastastele käputajatele - teisipäeviti kell 10.00-10.45
1-2 aastastele kõndivatele põnnidele - teisipäeviti kell 11.00-11.45

VANEM+LAPS (2,5 -5 aastased)
Rühma treener: Johanna Terasmees

Pühapäev 11.00-12.00 - akrobaatika, tsirkus

 

Treeningud 1 kord nädalas


VESINIK
(4-5 aastased algajad) - RÜHM ON TÄIS
Rühma treener: Heidi Kann

Neljapäev 18.00-19.00 – akrobaatika

 

HAPNIK (7-16 aastased)
Rühma treener: Kristin Made

Pühapäev 12.00-13.30 - tsirkus (7-10 aastased)
Pühapäev 13.30-15.30 - tsirkus (11-16 aastased)



Treeningud 2 korda nädalas


AURUM
(5-6 aastased algajad) - RÜHM ON TÄIS
Rühma treener: Liis Maria Kaabel

Esmaspäev 18.30-19.30 - akrobaatika, tsirkus
Kolmapäev 18.00-19.00 - akrobaatika, tsirkus
 

PLII (6-7 aastased varasema treeningkogemusega)
Rühma treener: Anni Veskimäe

Teisipäev 18.30-19.30 - akrobaatika
Neljapäev 17.30-19.00 - loovliikumine (treener Anu) + akrobaatika


Treeningud 3 korda nädalas


HEELIUM
(7-10 aastased) akrobaatika suund
Rühma treener: Liis Maria Kaabel

Esmaspäev 16.00-17.30 - akrobaatika
Neljapäev 16.30-18.00 - akrobaatika, tsirkus
Pühapäev 12.00-13.30 - tsirkus (treenerid Kristin, Johanna ja Kaur)

 

NIKKEL (7-10 aastased) tsirkuse suund 
Rühma treener: Kristin Made

Esmaspäev 15.30-17.00 - tsirkus
Neljapäev 15.30-16.30 - loovliikumine (treener Anu)
Neljapäev 16.30-17.30 - akrobaatika (treener Lee)

 

ROODIUM (7-10 aastased edasijõudnud) sportakrobaatika suund - RÜHM ON TÄIS
Rühma treener: Anni Veskimäe

Esmaspäev 15.30-17.00 - tsirkus
Teisipäev 15.30-17.00 - klassika 30min (juhendaja Triin) + akrobaatika 1h
Reede 15.00-16.30 - akrobaatika platsil


TUULIUM (11-16 aastased poisid) tsirkuse suund
Rühma treener: Kristin Made

Kolmapäev 17.30-19.00 - tsirkus ja akrobaatika
Reede 16.00-17.30 - akrobaatilised hüpped
Pühapäev 13.30-15.30 - tsirkus


Treeningud 5 korda nädalas 


INDIUM
(11-16 aastased tüdrukud)
Rühma treener: Kristin Made

Esmaspäev 17.00-18.00 - tsirkus
Esmaspäev 18.00-19.00 - üldfüüsiline treening (treener Artur)
Neljapäev 16.30-17.30 - loovliikumine (treener Anu)
Neljapäev 17.30-19.00 - akrobaatika
Pühapäev 13.30-15.30 - tsirkus


 

Võistlusrühmad 


NEOON
(9-13 aastased edasijõudnud)
Rühma treener: Anni Veskimäe

Esmaspäev 17.00-18.00 - jõutreening (treener Artur)
Esmaspäev 18.00-19.30 - akrobaatika
Teisipäev 16.00-17.00 - klassika (juhendaja Triin)
Teisipäev 17.00-18.30 - akrobaatika
Kolmapäev 16.00-17.30 - tsirkus
Reede 16.30-18.00 - akrobaatika
 

KAALIUM (6-12 aastased edasijõudnud)
Rühma treener: Heidi Kann

Esmaspäev 15.30-17.00 - kätelseisud ja jõud (treener Kädi)
Esmaspäev 17.00-18.30 - tsirkus (treener Kädi)
Teisipäev 15.30-17.00 -  akrobaatilised hüpped (Kädi ja Heidi)
Teisipäev 17.00-18.00 - klassika (juhendaja Triin)
Kolmapäev 15.00-16.30 - akrobaatika (Kädi ja Heidi)
Neljapäev 15.00-16.30 - akrobaatika  (Kädi ja Heidi)
 

*6-7 aastastel on kohustuslikud treeningud:
Esmaspäev 17.00-18.00 - tsirkus
Kolmapäev 15.00-16.30 - akrobaatika
Neljapäev 15.00-16.30 - akrobaatika
Neljapäev 16.30-17.00 - tants (juhendaja Triin Marts)
SOOVITUSLIK: Teisipäev 15.30-17.00 - akrobaatilised hüpped (kuutasule lisandub 10€)
 

KLOOR (10-16 aastased edasijõudnud)
Rühma treener: Heidi Kann


Esmaspäev / alumised 17.30-19.00 - tants (juhendaja Madli)
Esmaspäev / alumised 19.00-20.00 - 
 üldfüüsiline (treener Artur)


Teisipäev / ülemised 17.00-18.00 - üldfüüsiline treening (juhendaja Artur) 
Teisipäev / ülemised 18.00-19.00 - klassika (juhendaja Triin) 

Kolmapäev 16.30-18.00 - akrobaatika (treenerid Kädi ja Heidi)
Kolmapäev 18.00-19.00 - kätelseisud (treener Lisette)

Neljapäev 16.30-18.00 - akrobaatika (treenerid Kädi, Heidi ja Triin)
Neljapäev / ainult alumised 18.00-19.00 - klassika (juhendaja Triin)

Pühapäev 13.30-15.30 - tsirkus (treener Kristin)
   

ALUMIINIUM (13-18 aastased edasijõudnud)
Rühma treener: Heidi Kann

Esmaspäev 17.30-19.00 - tsirkus ja hüpped
Esmaspäev 19.00-20.30 - tants (juhendaja Madli)

Teisipäev 17.00-19.00 - akrobaatika (treenerid Kädi ja Heidi)
Teisipäev 19.00-20.30 - õhuakrobaatika (treenerid Kädi, Anni ja Kristin)

Kolmapäev 18.00-19.30 - akrobaatika (treenerid Kädi, Heidi ja Triin)
Kolmapäev 19.30-20.30 - žongleerimine (treener Kristin)

Neljapäev 17.00-18.00 - partneriga jõud ja venitus
Neljapäev 18.00-19.00 - klassika (juhendaja Triin)

Pühapäev 15.30-17.30 – tsirkusenumbrid ja proovid

 

Tsirkuserühm


TSIRKOONIUM
(15-18 aastased edasijõudnud)
Rühma treener: Kädi Metsoja

Esmaspäev 17.30-19.00 - tsirkus ja hüpped
Esmaspäev 19.00-20.30 - tants (juhendaja Madli)
Teisipäev 18.00-19.00 - jõutreening (treener Artur) 
Teisipäev 19.00-20.30 - õhuakrobaatika (treenerid Kädi, Anni ja Kristin)
Kolmapäev 19.30-21.00 - akrobaatika (treener Heidi) + 30min žongleerimine (treener Kristin)
Pühapäev 15.30-17.30 - tsirkusenumbrid ja proovid


Rohkem infot
Eila Poom
+372 523 7030
info@omatsirkus.ee 


TREENERITE KONTAKTID

 

© 2019 MTÜ Eksperimentaalse Liikumise Keskus