ENG | RUS | EST   Avaleht > Akrobaatika Kool > laagrid > Laagrid kõigile 2021
transbg

Laagrid kõigile 2021

14. - 18. juuni linnalaager
5. - 9. juuli linnalaager
9. - 13. august linnalaager


Linnalaagrid toimuvad OMAsaalis (Kopli 25) ja selle ümbruses. Lapsed kogunevad igal hommikul kell 9.00 - 10.00. Kell 10.00 alustame treeningutega. Keskpäeval sööme lõunat ja puhkame veidi. Vanemaid ootame lastele järele kell 17.00 - 17.30.

OMAtsirkuse linnalaagritesse on oodatud kõik tsirkuse- ja akrobaatikahuvilised poisid ja tüdrukud vanuses 6-16 aastat, olenemata eelnevast kogemusest! Lapsed treenivad OMAtsirkuse treenerite ning artistide käe all. Päevas tehakse trenni, mängitakse mänge, käiakse õues, puhatakse ning palju muud. Lapsed jagatakse tegevuste ajaks vastavalt vanusele ja oskustele rühmadesse.


Tasumine ja tingimused

Linnalaagri hind on 165€
alates 1. maist 175€
alates 1. juunist 185€

Registreerides lapse kahte linnalaagrisse, on mõlema laagri hind 145€, olenemata registreerimise kuupäevast.

Laagriline loetakse registreerunuks kui tema eest on tasutud registreerimistasu 100€ vastavalt esitatud arvele ja sellel märgitud maksetähtajale. Registreerimistasu tähtajaks mittelaekumisel registreerimine tühistatakse.
Laagritasu teise osa maksmise tähtaeg on 2 nädalat enne laagri algust.

14. - 18. juuni linnalaager (maksetähtaeg 31. mai)
5. - 9. juuli linnalaager (maksetähtaeg 21. juuni)
9. - 13. august linnalaager (maksetähtaeg 26. juuli)

NB! Registreerimistasu linnalaagrisse mittetulemisel ei tagastata. Haiguse korral (arstitõendi esitamisel), mis juhtub vähemalt 2 päeva enne laagri algust, kanname kogu laagri summa soovi korral järgmise laagri ettemaksuks. Kui laagris osalemine tühistatakse hiljemalt 2 nädalat enne laagri toimumist, kanname registreerimistasust ülejäänud laagri summa tagasi. Laagri pooleli jätmisel laagritasu tagasi ei maksta. Laagrikoha maksumust ei arvestata koolituskuludena tulude deklareerimisel!


Registreerimine: laager@omatsirkus.ee

© 2021 MTÜ Eksperimentaalse Liikumise Keskus