ENG | RUS | EST   Avaleht > Akrobaatika Kool > laagrid > OMAtsirkuse laagrid kõigile
transbg

OMAtsirkuse laagrid kõigile

17. - 21. juuni linnalaager - LAAGER ON TÄIS!
8. - 12. juuli linnalaager
12. - 16. august linnalaager

Linnalaagrid toimuvad OMAsaalis (Kopli 25) ja selle ümbruses. Lapsed kogunevad igal hommikul alates kell 9.00 ning ootame lapsevanemaid lastele järele kell 17.00.
OMAtsirkuse linnalaagritesse on oodatud kõik tsirkuse- ja akrobaatikahuvilised poisid ja tüdrukud vanuses 6-14 aastat, olenemata eelnevast kogemusest! Lapsed treenivad OMAtsirkuse treenerite ning artistide käe all. Päevas tehakse trenni, mängitakse mänge, käiakse õues, puhatakse ning palju muud. Laagri päevakavas on kindel aeg ka lõunasöögiks. Lapsed jagatakse tegevuste ajaks vastavalt vanusele ja oskustele rühmadesse.


Tasumine ja tingimused

Linnalaagri hind registreerides nüüd 155€, alates 1. juunist 175€.

Registreerides lapse kahte linnalaagrisse on teise linnalaagri hind 125€.

Laagriline loetakse registreerunuks kui tema eest on tasutud registreerimistasu 75€ vastavalt esitatud arvele ja sellel märgitud maksetähtajal. Registreerimistasu tähtajaks mittelaekumisel registreerimine tühistatakse.

Laagritasu teise osa maksmise tähtaeg on 2 nädalat enne laagri algust.
17. - 21. juuni linnalaager (maksetähtaeg 3. juuni)
8. - 12. juuli linnalaager (maksetähtaeg 24. juuni)
12. - 16. august linnalaager (maksetähtaeg 29. juuli)

NB! Registreerimistasu linnalaagrisse mittetulemisel ei tagastata. Haiguse korral (arstitõendi esitamisel), mis juhtub vähemalt 2 päeva enne laagri algust, kanname kogu laagri summa soovi korral järgmise laagri ettemaksuks. Kui laagris osalemine tühistatakse hiljemalt 2 nädalat enne laagri toimumist, kanname registreerimistasust ülejäänud laagri summa tagasi. Laagri pooleli jätmisel laagritasu tagasi ei maksta. Laagrikoha maksumust ei arvestata koolituskuludena tulude deklareerimisel!


Registreerimine
laager@omatsirkus.ee

 

© 2019 MTÜ Eksperimentaalse Liikumise Keskus