ENG | RUS | EST   Avaleht > Akrobaatika Kool > laagrid > Laagrid kõigile
transbg

Laagrid kõigile

15. - 19. juuni linnalaager 
6. - 10. juuli linnalaager
10. - 14. august linnalaager

Linnalaagrid toimuvad OMAsaalis (Kopli 25) ja selle ümbruses. Lapsed kogunevad igal hommikul kell 9.00 - 10.00. Kell 10.00 alustame treeningutega. Keskpäeval sööme lõunat ja puhkame veidi. Vanemaid ootame lastele järele kell 17.00 - 17.30.
OMAtsirkuse linnalaagritesse on oodatud kõik tsirkuse- ja akrobaatikahuvilised poisid ja tüdrukud vanuses 6-16 aastat, olenemata eelnevast kogemusest! Lapsed treenivad OMAtsirkuse treenerite ning artistide käe all. Päevas tehakse trenni, mängitakse mänge, käiakse õues, puhatakse ning palju muud. Lapsed jagatakse tegevuste ajaks vastavalt vanusele ja oskustele rühmadesse.

 

Tasumine ja tingimused

Linnalaagri hind on 145€,
alates 1.maist 165€,
alates 1. juunist 175€.

Laagriline loetakse registreerunuks kui tema eest on tasutud registreerimistasu 100€ vastavalt esitatud arvele ja sellel märgitud maksetähtajal. Registreerimistasu tähtajaks mittelaekumisel registreerimine tühistatakse.

Laagritasu teise osa maksmise tähtaeg on 2 nädalat enne laagri algust.
15. - 19. juuni linnalaager (maksetähtaeg 1. juuni)
6. - 10. juuli linnalaager (maksetähtaeg 22. juuni)
10. - 14. august linnalaager (maksetähtaeg 27. juuli)

NB! Registreerimistasu linnalaagrisse mittetulemisel ei tagastata. Haiguse korral (arstitõendi esitamisel), mis juhtub vähemalt 2 päeva enne laagri algust, kanname kogu laagri summa soovi korral järgmise laagri ettemaksuks. Kui laagris osalemine tühistatakse hiljemalt 2 nädalat enne laagri toimumist, kanname registreerimistasust ülejäänud laagri summa tagasi. Laagri pooleli jätmisel laagritasu tagasi ei maksta. Laagrikoha maksumust ei arvestata koolituskuludena tulude deklareerimisel!


Registreerimine: laager@omatsirkus.ee

© 2020 MTÜ Eksperimentaalse Liikumise Keskus